«

»

Modele cenowe reklam

Modeli jest kilka, Każdy z nich Jednak inacjay enregistreur je nadaje się ne innego rodzaju kampanii. Jak w takim razie dokonać wyboru? Skup się przede wszystkim na celach, które chciałbyś osiągnąć. Dzięki temu Możesz dopasować rodzaj rozliczenia, qui Idealnie będzie wpasowywał się w twoje potrzeby. Tak dire Pod uwagę zazwyczaj branych jest kilka celów i Musisz zastanowić się, Czy Zależy ci na kliknięciach, wyświetleniach, a Może obejrzeniach, a Więc Czy mowa o celach sprzedażowych, związanych z budowaniem świadomości Marki, Czy zwiększeniem liczby obejrzeń Reklamy wideo. Tak Jak wspominaliśmy, w pierwszym oynatıcı szczególnie polecany jest modèle CPC, w drugim-CPM, natomiast w oynatıcı wideo Można zastanowić się nad dwoma opcjami – CPV lub CPM. Reklamy wideo w przerywniku trwają maksymalnie Sześć sekund i wyświetlają się Przed filmem, w jego trakcie lub po jego zakończeniu. Widzowie nie mają możliwości pominięcia Reklamy. Reklamy-Stream à Reklamy wideo na urządzenia Mobilne (telefony i tablety), które są odtwarzane w witrynach partnerów i w aplikacjach. Czas na kolejne MODELE Rozliczeń s.a Reklamy internetowej-CPM (coût par mille) oznacza, że płacimy za wyświetlenie danej Reklamy przez tysiąc użytkowników. Reklama CPM szczególnie sprawdza się u reklamodawców, którym Zależy na budowaniu świadomości swojej Marki-chodzi o Reklamę w kampaniach wizerunkowych, un zasięgowych także. Płacisz za sytuacji wyświetleń.

Reklamy w przerywniku korzystają z ustalania stawek CPM (koszt tysiąca wyświetleń), Więc płacisz za Każde 1000 wyświetleń Reklamy. Reklamy w przerywniku à Krótki format Reklamy wideo Zaprojektowany Tak, par umożliwić ci dotarcie do więksjay liczby klientów je Zwiększenie świadomości Marki. Modèle rozliczenia CPS jest pochodną CPA i oznacza koszt nakłonienia jednego użytkownika do zakupu en ligne danego produktu Czy też Usługi. Często Stosowany jest Więc w e-commerce, przede wszystkim w oynatıcı dużych rozmanitější internetowych. Ponieważ rozliczenie jest dokonywane na podstawie transakcji, które faktycznie zostały zrealizowane jest au modèle efektywnościowy. Jest sur le Jednak najczę najdroższy ze względu na Fakt, iż głęboko ingeruje w proces decyzyjny użytkowników. Reklamy wideo typu out-Stream à Reklamy tylko na urządzenia Mobilne, które wyświetlają się w witrynach partnerów i w aplikacjach w Sieci reklamowej Google. Dix format Reklamy nie jest jeszcze dostÄ w YouTube. CPT à koszt nakłonienia jednego użytkownika do przepisania danego hasła w przekazie reklamowym. Tak samo Jak w oynatıcı innych modeli pochodnych CPA Jest sur rozliczeniem za wykonane określonego działania. Reklamodawca placi Więc za konkretny efekt.

Trzeba Jednak pamiętać, że i w tym wypadku mogą pojawić się także generowane sztucznie przez boty pobrania. MODELE hybrydowe à ton est proche bardziej popularne formy rozliczenia. Dają One Możliwość łączyć z diffĂŠrents wskaźników efektywnościowych przy odmiennych elementach w danej kampanii. Modelami tego typu są NP. eCPM (coût par mile effectif) Czy eCPA (coût par action efficace). Reklamy-Stream zaczynają odtwarzać się z wyłączonym dźwiękiem. Użytkownicy klikają Reklamę, par Wylaczyc. Reklamodawca placi tylko wtedy, Gdy więcej niż Połowa Reklamy jest widoczna na ekranie przez co najmniej Dwie sekundy.

Stworzyliśmy dix format, par zwiększyć zasięg Twoich reklam wideo, bez konieczności ponoszenia przez Ciebie wysokich kosztów. Reklama Składa się z tekstu i obrazu miniatury zaczerpniętego z wideo. Rozmiary oraz wygląd Reklamy mogą się różnić w zależności OD miejsca wyświetlania, ALE Reklamy wideo Discovery zawsze zachęcają użytkowników do kliknięcia, aby obejrzeć wideo.

Permanent link to this article: http://agency.thrivable.net/modele-cenowe-reklam/